Проєкт для учнів 11-х класів Health-ХАБ: «Сім кольорів здоров’я або Культура здорового способу життя в нових обставинах Ковід-19 і безпека життєдіяльності учнів»

19.10.2021

Сьогодні, 19 жовтня 2021 року, в межах співпраці з Київською гімназією східних мов №1 стартував новий проєкт  для учнів 11-х класів Health-ХАБ:  «Сім кольорів здоров’я, або Культура здорового способу життя в нових обставинах Ковід-19 і  безпека життєдіяльності учнів». Ідейницею, мотиваторкою та натхненницею проєкту була доктор медичних наук, доцент, директорка Навчально-наукового медичного інституту Марина Олександрівна Павловська.

Надзвичайно приємно і гостинно співробітників та студентів Інституту зустріли учні 11-х класів, а також працівники гімназії на чолі з директоркою, Проскурою Оксаною Іллівною, якій ми надзвичайно вдячні за всебічне сприяння та співпрацю! Без сумніву, така ініціатива є вкрай важливою для  непростих реалій сьогодення.

Health-ХАБ  «Сім кольорів здоров’я» –  це інтегрований освітній простір нового формату в закладах загальної середньої освіти, що об’єднує тих, хто бажає постійно розвиватися, дбати про своє здоров’я, хто шукає нові ідеї та знання зі здоров’язберігальних технологій, прагне вдосконалити себе та бути причетним до позитивних суспільних змін.

Мета освітнього простору нового формату – надавати можливості для різнобічного розвитку учнів зі здоров’язберігальних технологій.

Health-ХАБ – це новий конструктивний підхід до втілення ідей та задумів із збереження здоров’я учнів, спільного розвитку підлітків, батьків та вчителів. Усі заходи Health-ХАБ – поєднання інновацій та навчання, щоб у захопливій формі ділитися новими ідеями та кожен день розвиватися разом!

Окрім того, проєкт є чудовим способом взаємодії із закладами середньої освіти, який дає змогу не лише познайомити учнів із КиМУ, а і має просвітницьку мету, спрямовану на формування здорової свідомої молоді.

#Health_hub_KиМУ

#Health_hub_KGSM1