Профорієнтаційний марафон продовжується

20.04.2021

Вибір професії – справа для молоді дуже важлива, адже це – вибір на все життя. Тому і молодь опікується цим важливим питанням, і ми , у  Київському міжнародному університеті, намагаємося створити всі умови для того, щоб до нас прийшли  випускники шкіл, для яких вибір майбутньої спеціальності став не випадковим, а усвідомленим. Для цього розроблена ціла програма, яка включає різноманітні інтелектуальні конкурси, творчі фестивалі, дні відкритих дверей з різноманітними програмами, тощо. Карантинні обмеження внесли деякі зміни, ми перейшли на дистанційне навчання. Але і в цих умовах ми не втратили свій контингент – майбутніх абітурієнтів , які мріють вступати до Університету або до Коледжу КиМУ. Всіх охочих ми  запросили взяти участь у профорієнтаційному марафоні. За перший тиждень ми вже звітувались. І ось закінчився другий тиждень.

За другий тиждень найактивнішими стали викладачі англійської мови – учасники філологічного марафону  «Засоби майстерності перекладача» .

Проректор з міжнародного співробітництва Тіменко Ірина Валентинівна, к.філол.наук, професор, в цікавій формі презентувала учням тему «Перекладач та національні особливості ділового спілкування».

Директор  Навчально-наукового інституту лінгвістики та психології, к.філол.н., професор Нагачевська Олена Олександрівна зуміла зацікавити учнів темою «Лінгвокраїнознавство у підготовці викладача».

Тимошенко Ірина Борисівна,  доцент кафедри германських мов та перекладу, , пояснювала «Найпоширеніші граматичні помилки в англійській мові: ми допоможемо все виправити».

Щудла Наталія Михайлівна,   доцент кафедри германських мов та перекладу, , заохотила учнів до діалогу на тему: «Переклад ідіом і фразеологізмів».

Сахнова Ніка Миколаївна, доцент кафедри германських мов та перекладу, , розповіла про особливості теми: «Переклад «фальшивих друзів» перекладача».

Декан факультету інформаційних технологій, доцент Сініченко Сергій Володимирович  продовжив розкривати секрети своєї спеціальності, пояснюючи тему: «Інформаційні технології: хоббі та професія. Магія перетворень»

Директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, к.ю.н., професор, Чернецька Олена Василівна  продовжила цикл лекцій викладачів  інституту, розкриваючи актуальну тему : «Права дитини в сучасному світі».

В межах профорієнтаційного марафону Інституту міжнародних відносин завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, к.ю.н., доцент Усманов Юрій Ільдарович провів для абітурієнтів цікаву лекцію на тему: «Основні етапи європейської інтеграції і створення Європейського Союзу».

Почали цикл профорієнтаційних лекцій для майбутніх абітурієнтів і викладачі юридичного інституту. Алексєєва-Даниленко Юлія Володимирівна, викладач кафедри публічно-правових дисциплін,  розкрила тему  «Адміністративні та кримінальні проступки неповнолітніх».

В профорієнтаційному марафоні взяли активну участь учні шкіл Святошинського району № 197, 131, 13, випускники Скандинавської гімназії, гімназії № 323 та інших шкіл м. Києва та Київської області.

Проректор з доуніверситетської підготовки, к.філософ.н., професор Рудаківська Світлана Вікторівна, взяла участь у круглому столі, організованому  Масловською Іриною  Ігорівною, провідним інспектором відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти Управління освіти Святошинського району,  присвяченому підготовці та організації районного конкурсу «Діалог держав: партнери в освіті».

Чекаємо на інших цікавих лекціях, майстер-класах! Слідкуйте за нашими анонсами! Будемо раді бачити вас студентам коледжу та університету!

22 05/2021
Зустріч