Презентація програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти

23.10.2021

23 жовтня 2021 року викладачі і студенти Київського міжнародного університету взяли участь у презентації програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Під час презентації програми було обговорено зміст та форми завдань (запитань) ЄДКІ. Розробники програми розповіли про її особливості та новації порівняно з єдиним фаховим вступним випробуванням (ЄФВВ).

До обговорення долучилися також фахівці нашого університету, зокрема ПЗВО «КиМУ» представив директор ННІ міжнародних відноси, к.ю.н. Усманов Ю.І. та завідувач кафедри теоретичних та приватноправових дисциплін, к.ю.н. Сапарова А.О.

26 02/2022
Зустріч