Освітній Health-HUB у Київскій гімназії №287

14.12.2021

14-15 грудня 2021 року було проведено другий довгоочікуваний, насичений знаннями та емоціями освітній Health-HUB.

Цього разу за сприяння Сидоркіна Євгена Миколайовича науково-педагогічні працівники та студенти Навчально-наукового медичного інституту мали змогу поспілкуватися з учнями Київської гімназії №287.

Захід було проведено за участі д.мед.н., доц. Павловської Марини Олександрівни та викладача кафедри загальної медицини Руйгене Тетяни Віталіївни.

За допомогою вимірювання та оцінювання рівнів здоров’я учнів, інтерактивних лекцій-дискусій і тренінгів за їх участю працівники нашого Університету надихнули учнів на відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я їхніх близьких, і заохочували до свідомого вибору спеціальності. З метою ознайомлення з майбутнім фахом учнів було запрошено на екскурсію університетом, і запропоновано відвідати аудиторні заняття з анатомії людини та мікробіології, що справило на них надзвичайне враження.

Реалізація подібних проєктів – це вагомий внесок у емоційне, ментальне та фізичне здоров’я нашої молоді, що допомагає їй стати успішною та реалізувати себе з користю для суспільства.

КиМУ запрошує педагогічний колектив та учнів гімназії до подальшої співпраці й обіцяє зробити її максимально плідною!

28 05/2022
Зустріч