Онлайн-лекція Миколи Юрлова студентам-міжнародникам

10.11.2021

10 листопада 2021 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин для студентів I-IV курсів спеціальностей «Міжнародне право», «Право» відбулася відкрита онлайн-лекція, з радником провідної юридичної фірми України «Marchenko partners» та експертом у вирішенні міжнародних спорів, який представляє інтереси клієнтів у міжнародних інвестиційних і комерційних арбітражах, транскордонних судах і перемовинах із врегулювання спорів Миколою Юрловим на тему: «Міжнародний комерційний арбітраж та інвестиційні спори».

У своїй лекції Микола Юрлов розкрив особливості здійснення комерційних та інвестиційних арбітражів, поділився досвідом участі в арбітражних процесах, навчав студентів розраховувати приблизну вартість витрат сторін спору на арбітражне врегулювання, розповів про особливості інвестиційних арбітражів за участі України та українських компаній на прикладах справ «АТ КБ «Приватбанк» та ТОВ ФК «Фінілон»» проти РФ», «НАК «Нафтогаз України» та інші проти РФ», «ПАТ «Державний ощадний банк України» проти РФ» тощо.

Пан Микола був національним адміністратором Міжнародного судового конкурсу імені Джессапа в Україні і є постійним суддею конкурсів Jessup, Frankfurt, Vis, Telders, Stetson, Price та інших міжнародних судових змагань.

Онлайн-лекція видалася неймовірно насиченою та інформативною, за що ми щиро дякуємо Миколі Юрлову і з задоволенням запрошуємо його до Університету.