Науково-методичний семінар «Принципи та дидактичний інструментарій методики викладання іноземних мов професора Х.В.Хачатуряна»

26.10.2021

26 жовтня 2021 року в ННІ лінгвістики та психології КиМУ відбувся науково-методичний семінар «Принципи та дидактичний інструментарій методики викладання іноземних мов професора Х.В.Хачатуряна», в якому взяли участь НПП кафедри германських мов та перекладу та кафедри іноземних мов, а також студенти спеціальності 035 Філологія.

В межах порядку денного семінару розглядались актуальні аспекти авторської методики професора Х.В.Хачатуряна «Система навчання іноземних мов, організація навчальної діяльності, аспектна методика, навчання мовленнєвої діяльності, організація процесу навчання, прагматика».

Зазначалось,що практика застосування методики професора Х.В.Хачатуряна в КиМУ засвідчує її ефективність та необхідність.