Майстер-клас директора Інституту світової політики Євгена Магди

03.03.2021

3 березня 2021 року студенти ННІ міжнародних відносин, спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» і «Міжнародне право» прийняли участь у майстер-класі кандидата політичних наук, директора Інституту світової політики Євгена Магди, за участю завідувача кафедри міжнародних відносин та туризму, кандидата політичних наук Крупені І.М. та доцента кафедри міжнародних відносин та туризму, кандидата історичних наук Судак І. І.

Студенти прослухали лекцію на тему: «Фейки та інфодемія: вакцина проти гібридності».

Під час майстер-класу експерт навів реальні приклади ведення гібридної війни, а також її інформаційної складової та поширення фейкових новин націлених на маніпулювання масами; внесення у суспільну та індивідуальну свідомість ворожих, шкідливих ідей та поглядів; дезорієнтації та дезінформації мас; послабленні певних переконань, звичаїв, задля виставлення як єдиновірних власних; залякуванні свого народу образом ворога; залякуванні супротивника своєю могутністю тощо.

Експерт також навів приклади гібридної агресії у ближньому зарубіжжі, а саме в таких країнах як: Польща, Республіка Білорусь, Молдова, Чехія, тощо. Таким чином, студенти-міжнародники провели фахову дискусію із актуальної проблематики протидії гібридній війні.


11 03/2023
10:00
Зустріч