Круглий стіл «Становлення правової держави: досягнення та перспективи розвитку юриспруденції в Україні»

06.10.2021

06 жовтня 2021року викладачі  кафедри публічноправових дисциплін взяли участь у роботі круглого столу "Становлення правової держави: досягнення та перспективи розвитку юриспруденції в Україні",  який було присвячено Дню юриста України. Робота круглого столу була проведена спільно з викладачами кафедри права Київського університету ринкових відносин за підтримки к.ю.н., доц. Загрішевої Н.В. Запрошені гості, що розкрили найпроблемніші на цей час питання в галузі права. Варто зазначити окремо виступ одного із стейкхолдерів КиМУ – д.ю.н., доцента, заступника директора ВСП ДП «Інформаційні судові системи» «Центр судової експертизи та експертних досліджень» Державної судової адміністрації Армаш Н.О. Студенти брали участь в обговоренні, та активно пропонували власне бачення дискусійних питань.

10 11/2021
03 11/2021