Круглий стіл «Health-ХАБ «Сім кольорів здоров‘я»: синергія освіти та медицини на варті дитячого здоров'я»

07.12.2021

07 грудня 2021 року в Київському міжнародному університеті відбувся круглий стіл «Health-ХАБ  «Сім кольорів здоров'я»: синергія освіти та медицини на варті дитячого здоров'я» за участі голови Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації, представників Асоціації директорів закладів середньої освіти Святошинського району, представників соціальних служб, духовенства, а також науково-педагогічних працівників КиМУ.

Відкриваючи круглий стіл, голова Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації Павловський Сергій Анатолійович зауважив, що освіта району – це спільна справа. Лише разом, тобто з підтримкою закладів середньої освіти та інших підрозділів, що опікуються  здоров'ям дітей можна забезпечити  фізичне та духовне благополуччя нашої молоді.

Проректор з науково-педагогічної роботи Мартиненко Світлана Миколаївна привітала учасників і висловила слова підтримки, зазначивши, що КиМУ завжди готовий допомагати в реалізації подібних проєктів, адже українська нація має бути здоровою, як духовно, так і фізично.

Директор Навчально-наукового медичного інституту Павловська Марина Олександрівна – автор проєкту, охарактеризувала основні принципи та заходи, що плануються в межах його реалізації, розповіла про теми, які будуть розкриті, а також підтримала ідеї, висловлені учасниками круглого столу щодо необхідності розміщення таємних скриньок у ЗСО, взаємодії з батьками, а також створення каналу анонімного он-лайн спілкування з дітьми.

З доповіддю виступили також: очільник Святошинського районного в м. Києві Центру соціальних служб Дружинська Олександра Вячеславівна, лікар-психотерапевт Кузнєцов Костянтин Миколайович, отець Миколай, які підтвердили важливість цього проєкту, закцентувавшии увагу на основних питаннях, які варто врахувати під час його реалізації.