Конгрес Невроотологічного та Еквілібріометричного Товариства

08.10.2021

7-8 жовтня відбувся 48 Конгреcс Невроотологічного та Еквілібріометричного Товариства, який проводили он-лайн спільно Лімассол (Кіпр) і Будапешт (Угорщина). Конгрес присвячений проблемам слуху та вестибулярної функції.

Київський Міжнародний Університет представляв заступник директора Навчально-наукового медичного інституту д.м.н. Трінус К.Ф. Він був головою другого пленарного засідання і виступив із доповіддю на тему: «Легке травматичне пошкодження мозку», матеріал для якої був зібраний на волонтерських засадах. Під час роботи Конгресу було розглянуто 42 презентації та 41 відео, надані авторами з 17 країн світу.

Отримані тези Конгресу (мова англійська) наразі розглядають фахівці медичного інституту щодо вдосконалення оcвітнього процесу, та якості підготовки фахівців галузі медицини.