Кар’єрний інтерактив для молодих правників «Юрист від NOW до WOW»

30.11.2021

Кожен молодий правник, ще будучи студентом, замислюється: «Як побудувати успішну кар’єру?». «З чого почати та як потужно стартувати?»…Саме на ці питання під час зустрічі зі студентами Київського міжнародного університету 30 грудня 2021 року відповіли перша заступниця керівника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Катерина Діброва, заступник начальника Центрального МУ МЮ у м.Києві Дмитро Струць і заступник керівника ЦУ МЮ юстиції у Київській області Віталій Гдичинський.

Молоді юристи цікавилися можливістю стажування та майбутнього працевлаштування у підрозділах юстиції, з якими детально ознайомилися на зустрічі. Зокрема, Катерина Діброва звернула увагу, що наразі державна служба – це не нафталінова робота, а сучасна сфера діяльності, де заявники можуть отримати якісний сервіс,  мають можливість оперативно проконсультуватися не тільки офлайн або телефоном, а й через Telegram та інші месенджери. Дмитро Струць закцентував увагу молоді на окремих підрозділах і зауважив, що саме державна служба є вдалим стартом для юридичної кар’єри. Віталій Гдичинський, який нещодавно долучився до команди Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції, розповів про власний шлях побудови кар’єри.

Олена Бісюк, завідувач кафедри публічноправових дисциплін ННЮІ КиМУ, подякувала за запрошення та наголосила, що Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції вже декілька років є надійною базою практики для студентів Університету, що дає дійсно потужний старт для випускників та допомагає опанувати необхідні soft skills та компетентності для майбутніх юристів. Кращі випускники Юридичного інституту почали свою кар’єру саме у Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції. На прикладах, Оксана Скрипник на сьогоднішній день обіймає посаду завідувачки Сектору комунікації з громадськістю Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Саме такі зустрічі зі стейкхолдерами допомагають студентам бути впевненими у правильності обраної майбутньої професії, відчувати, що разом з КиМУ  вони на крок ближче до своєї мрії!

21 05/2022
Зустріч