Студентський фестиваль театрального мистецтва у КиМУ

17.01.2020

Студентський фестиваль театрального мистецтва у КиМУ

З 17 по 25 січня 2020 року Київський міжнародний університет став місцем проведення дуже очікуваної студентами спеціальності "Сценічне мистецтво" події - Студентського фестивалю театрального мистецтва "КРІЗЬ ТЕРНИ ДО ЗІРОК"" / "PER ASPERA AD ASTRA" - реального шляху набуття студентами практичного акторського досвіду, часу, коли навчальний процес перетворюється в святковість, радість, гордість.

Історія:

Фестиваль започаткований у 2015 році за ініціативи Інституту телебачення, кіно і театру Київського міжнародного університету (директор - професор Ільїна Н.О., заслужена артистка України) за підтримки Акторської агенції НСКУ "Гільдія кіноакторів". Автором і художнім керівником фестивалю протягом усіх 5-ти років є народний артист України, професор Лев М. Сомов, актор вищого класу, майстер нового бачення, нових підходів до розкриття сценічних образів; Фестиваль "КРІЗЬ ТЕРНИ ДО ЗІРОК" підтримували відомі журналісти, які в захваті від майстерні Льва Сомова і акторської школи Київського міжнародного університету: газета "День", РІА НОВИНИ України (прямий ефір 29.01.2019), Національна телекомпанія України (НТКУ), телекомпанія "ШЕПІТ ПРО", авторська програма Людмили Томашпольської.

Програма цьогорічного Фестивалю була дуже насиченою, передбачала показ самостійних робіт студентів I-IV курсів Інституту театрального мистецтва Київського міжнародного університету, які показали себе як сформовані, оригінальні, несподівані, доброзичливі особистості, а головне - талановиті.

Глядачі, а це - студенти та викладачі КиМУ, друзі, батьки майбутніх акторів, всі дійшли висновку: "…показ вистав театральної класики був розкішним, сучасним, модерновим, високопрофесійним!…).

За конкурсними роботами учасників пильно стежило й оцінювало професійне журі у складі:

Лев Сомов - народний артист України - голова журі:

Члени журі:

• Ніна Ільїна - заслужена артистка України, директор Акторської агенції НСКУ "Гільдія акторів України"
  • Олексій Цуркан - викладач акторської майстерності, член Акторської агенції НСКУ "Гільдія кіноакторів";
  • Валерія Демченко - викладач акторської майстерності, режисер, балетмейстер;
  • Алла Бінєєва - викладач сценічної мови, член Національної спілки театральних діячів України.

25 січня на урочистій церемонії закриття Фестивалю професор Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи) привітала усіх учасників, переможців фестивалю наголосивши, що подібний захід став можливим дякуючи корифеям українського театру, які працюють у КиМУ і створили найкращу акторську школу в Україні та вручила переможцям

"ГРАН-ПРІ ПРЕЗИДЕНТА КиМУ":

• Олександр Леліков (4-й курс)
  • Тетяна Лукачина (4-й курс)
  • Марія Кириченко(4-й курс)
  • Сандріна Ней (4-й курс)

Автор і художній керівник Фестивалю н.арт. України Лев Сомов вручив нагороди переможцям у наступних номінаціях:

ГРАН-ПРІ за кращу чоловічу роль, сукупність ролей в програмах фестивалю:

• Олександр Заїка (4-й курс)

ГРАН-ПРІ за кращу жіночу роль, сукупність ролей в програмах фестивалю:

• Мілана Грошева (4-й курс)

ДИПЛОМ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ:

• Олександр Заїка (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу жіночу роль, "Оркестр" Жан Ануй:

• Мілана Грошева (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу чоловічу роль, "Міщанин-шляхтич" Ж.Б. Мольер;

• Ярослав Флашнер (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу чоловічу роль другого плану, "Міщанин-шляхтич" Ж.Б. Мольер:

• Чудін Володимир (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу жіночу роль в жанрі психологічний театр, "Варшавська мелодія" О.Арбузов:

• Юлія Підчук (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу чоловічу роль в жанрі психологічний театр, "Варшавська мелодія" О.Арбузов:

• Володимир Чудін (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу чоловічу роль в жанрі психологічний театр, "Глибоке синє море" Теренс Реттіген:

• Олександр Заїка (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу жіночу роль в жанрі психологічний театр, "Глибоке синє море" Теренс Реттіген:

• Марія Кириченко (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу чоловічу роль в жанрі психологічний театр, "Чорна пантера і Білий ведмідь" В. Винниченко:

• Роман Германич (3-й курс Інституту екранних мистецтв (ІНЕМ).

ДИПЛОМ за кращу самостійну роботу в жанрі абсурду "Матчбол кохання" Едвард Олбі:

• Тетяна Лукачина (4-й курс)
  • Олександр Леліков (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу жіночу роль в жанрі театру абсурду, "Три високих жінки" Едвард Олбі, "За зачиненими дверима" Жан Поль Сартр:

• Сандріна Ней (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу чоловічу роль в жанрі театру абсурду, "Матчбол кохання" Едвард Олбі:

• Олександр Леліков (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу чоловічу роль в жанрі театру абсурду, "Що трапилось у зоопарку" Едвард Олбі:

• Олександр Заїка (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу жіночу роль, «Граємо Островського», «Гроза»:

• Аліна Кутілова (2-й курс)

ДИПЛОМ за кращу чоловічу роль, «Граємо Островського», «Свої собаки гризуться, чужа не приставай»:

• Микола Ярмолюк (2-й курс)

ДИПЛОМ за кращу сценічну мову фестивалю:

• Марія Кириченко (4-й курс)
  • Ярослав Флашнер (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращий вокал фестивалю:

• Олександр Заїка (4-й курс)

ДИПЛОМ за кращу пластику фестивалю:

• Дар'я Виниченко (4-й курс)

ДИПЛОМ "Акторський дебют", жіноча роль, "Таня" О.Арбузов:

• Анастасія Радченко (1-й курс)

ДИПЛОМ "Акторський дебют", чоловіча роль, "Приборкання норовливої" У. Шекспір:

• Микита Марченко (4-й курс)

ДИПЛОМ "Кращий уривок показу", "Мій бідний Марат" О. Арбузов:

• Віталій Станченков (1-й курс)
  • Лілія Ниципорович (1-й курс)

ДИПЛОМ викладацьких симпатій "СЕРЦЕ МАЙСТРА":

• Лілія Неципорович (1-й курс)
  • Олександр Леліков (4-й курс)

Дорогі учасники Фестивалю "Через терни до зірок"! Дякуємо вам за отримане задоволення, емоції та почуття гордості за молоду і перспективну когорту майбутніх акторів КиМУ, які без сумніву, примножать славу українських театрів. Бажаємо і надалі дарувати радість, творчого натхнення та професійних успіхів!

29 02/2020
17 12/2019