Правильно обрана спеціальність – запорука успішного майбутнього!

23.01.2020

Реалізуючи програму "Школа-КиМУ:партнери в освіті", зокрема проект "Професійна освіта через профільне навчання", Центр доуніверситетської освіти (проректор – професор Рудаківська С.В., канд. філос.наук)  традиційно  щорічно проводить ряд заходів,  покликаних допомогти випускникам  визначитись із своєю майбутньою професією. Серед них: "Дні тіні", профорієнтаційні тести та консультації психологів,  лекції  для випускників науковими експертами Університету, безкоштовні пробні тестування у форматі,  наближеному до ЗНО, пробні вступні екзамени для 9-тикласників, які планують вступ до Коледжу.

У 2019 році такими заходами було охоплено більше 2 тисяч старшокласників в  м. Києва та областей: Київська, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Одеська, Дніпропетровська, Запорізька і ін.

Так, з 23  по 25 січня 2020 р. у стінах Університету 240 випускників 11-х класів взяли участь у пробних тестуваннях з восьми предметів та творчих конкурсів спеціальностей «сценічне мистецтво», «музичне мистецтво», «архітектура та містобудування», а 31 січня та 1 лютого 2020 р. 190 випускників 9-х класів стали учасниками пробних вступних екзаменів з української мови, 4-х предметів та творчого конкурсу зі спеціальності «сценічне мистецтво».

Абітурієнти мали прекрасну можливість отримати інформацію щодо особливостей цьогорічної вступної компанії, шляхів кращої підготовки до ЗНО та поради стосовно того, як ефективно скласти ЗНО і вступні екзамени, зокрема,  можливість ознайомитись з типовими конструкціями тестових завдань, отримати досвід психологічної зібраності, додатково попрацювати із завданнями, з якими не впорались, долучитися до Підготовчих курсів університету. Про все це йдеться у Пам'ятці Абітурієнту- 2020 для кожного  учасника (отримання сертифікатів зі знижкою в оплаті за навчання 30%, тестів з навчальних предметів, за якими проходили тестування та бланки відповідей).

Керівник Центру міжнародних та громадських зв'язків КиМУ(доцент Чучковська О.М.) представила відео-презентацію усіх навчально-наукових підрозділів Київського міжнародного університету (6 навчальних інститутів, 5 факультетів), які здійснюють підготовку бакалаврів та магістрів із 26 спеціальностей та Коледжу КиМУ (молодший бакалавр із 9 спеціальностей),  матеріально – технічного забезпечення навчального процесу, міжнародної діяльності, співпраці з університетами Європи.

Шановні абітурієнти -2020!

Кожен університет є по своєму унікальним, впевнені,

що участь у заходах Київського міжнародного університету

допоможе зорієнтуватися  щодо майбутньої професії,

адже «Вибір професії – вибір долі».

Щасти Вам! Доведіть всім, що ви знаєте і можете!