Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Медична хімія» (англійською мовою)

12.02.2020

12 лютого 2020 року, відповідно до наказу МОН України № 1580 від 17.12.2019, у Київському міжнародному університеті відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади (ВСО) з навчальної дисципліни «Медична хімія» (англійською мовою), у якому взяли участь 34 студенти І курсів (у тому числі іноземні студенти) спеціальностей 221 «Стоматологія» та 222 «Медицина».

Учасників І етапу ВСО привітала керівник Департаменту медичної освіти та лікувальної справи доцент О.І. Кефелі-Яновська, яка представила членів журі – доцента Стеченко О.В., доцента Гіріна Л.В. та побажала успіхів у вирішенні конкурсних завдань, які включали тестові питання, розв’язання ситуаційних задач та завдань.

Підводячи підсумки ВСО, члени журі відмітили високий рівень підготовки студентів, у тому числі хороші знання з англійської мови, які вони продемонстрували у ході конкурсу.

Переможцями І етапу ВСО стали:

• Садегі Бахар (Sadeghi Bahar), спеціальність «Стоматологія» (І місце)
  • Мгаігбо Гіфт Ноньє (Mgaigbo Gift Nonye), спеціальність «Медицина» (ІІ місце)
  • Аладеніка Болава (Aladenika Bolava), спеціальність «Медицина» (ІІІ місце).

Призери І етапу ВСО з навчальної дисципліни «Медична хімія» (англійською мовою) представлятимуть Київський міжнародний університет на ІІ-ому завершальному етапі ВСО, який відбудеться у 2-3 квітня 2020 року на кафедрі медичної хімії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (м. Київ).

Бажаємо нашим учасникам
нових перемог на ІІ-ому завершальному етапі ВСО!

27 02/2021
Зустріч