Онлайнзустріч зі студентами-випускниками Прилуцького медичного коледжу

16.11.2020

У межах угоди про співпрацю 16 листопада 2020 року на онлайн платформі Zoom відбулася відеоконференція зі студентами 4 курсу Прилуцького фахового медичного коледжу.

Модераторами зустрічі від Університету були: проректор із науково-педагогічної діяльності, д.пед.н., професор Мартиненко Світлана Миколаївна, декан економічного факультету,  д.е.н., доцент Виноградчий Віктор Іванович, директор Навчально-наукового медичного інституту, к.мед.н Павловська Марина Олександрівна, заступник декана фармацевтичного факультету к.фарм.н, доцент Гетало Ольга Володимирівна, заступник декана стоматологічного факультету Сейтаптієв Сердар Нешетович. Від коледжу – партнера – директор Котляр Тетяна Іванівна.

Під час онлайн зустрічі керівники структурних підрозділів КиМУ розповіли про всі переваги навчання в нашому ЗВО, в т.ч. наявність Університетської клініки, що має особливу актуальність у нинішніх епідемічних умовах. Окрім того, було детально представлено матеріально-технічну базу, а також особливості викладання, які полягають у подачі матеріалу кваліфікованими фахівцями іноземною мовою, що робить наших випускників конкурентоспроможними на міжнародному ринку праці.

Студенти коледжу з зацікавленням сприйняли інформацію про організацію освітнього процесу в КиМУ загалом і медичних спеціальностей зокрема.