Наукові розвідки молодих учених, аспірантів і студентів

29.05.2020

28 – 29 травня 2020 року в дистанційному режимі відбулася ХХV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Науковий потенціал та інновації: молодіжні ідеї та перспективи в умовах євроінтеграціних процесів».

Конференції проводилася за такими напрямами:
  • Державна підтримка молодіжних ідей в Україні
  • Перспективи розвитку молодіжних і студентських організацій в Україні та закордоном
  • Формування національної наукової еліти в університетському середовищі
  • Інноваційний підхід в організації та проведенні студентських наукових досліджень
  • Студентська мобільність і науково-публікаційна активність в умовах євроінтеграції
  • Впровадження результатів студентських наукових досліджень в освітній процес ЗВО.
  • У конференції взяли участь молоді вчені, аспіранти, магістри і студенти українських і зарубіжних закладів вищої та середньої освіти, наукових установ та інших інституцій.

Наукові повідомлення будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції «Науковий потенціал та інновації: молодіжні ідеї та перспективи в умовах євроінтеграціних процесів».