Презентаційний тренінг: «Інсталяційні системи KAN-therm»

24.12.2020

У межах Всеукраїнського молодіжного архітектурно-художнього фестивалю «Золотий перетин 2020-2021», започаткованого кафедрою будівництва та архітектури КиМУ, на базі факультету будівництва та архітектури відбувся тренінг «Інсталяційні системи KAN-therm» з проблеми монтажу інженерного устаткування для архітекторів та будівельників.

На тренінг були запрошені всі охочі, в тому числі студенти коледжу КиМУ, викладачі факультету. Куратор проведення тренінгів такого формату - старший викладач Шуваєва-Нечипорук Ольга Юріївна.

У гостях був Kan-Therm із своїми сучасними підходами і новітніми технологіями.
Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується на виробництві інсталяційних систем інженерної техніки — це труби, фітинги, що доповнюють елементи, автоматика. У процесі виробництва використовується тільки якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним із визнаних лідерів у своїй галузі як в Європі, так і всьому світі. Інсталяційні системи KAN-therm використовуються на найбільш відповідальних сучасних об'єктах.

Продукція KAN-therm широко відома у всьому світі. Сьогодні цю повну інсталяційну мультисистему, створену за допомогою сучасних рішень в галузі санітарного, технологічного й опалювального обладнання можна побачити в будь-якому куточку земної кулі.

Представник фірми Іван Комаренко поділився з нашими студентами цінними знаннями, досвідом, відповів на поставлені запитання.

Куратор таких тренінгів — старший викладач Шуваєва-Нечипорук Ольга Юріївна запланувала на базі факультету будівництва та архітектури проведення таких заходів упродовж 2021 року.

24 04/2021
Зустріч