Випуск - 2019 у КиМУ

26.06.2019

25 та 26 червня 2019 року стали хвилюючими та одночасно святковими днями для випускників Коледжу КиМУ та Київського міжнародного університету, які отримали дипломи молодших спеціалістів, бакалаврів і магістрів і відтепер стали дипломованими фахівцями.

Київський міжнародний університет створив багаторівневу систему навчання: Ліцей – Коледж – Університет, що дає можливість молоді розширювати знання, вдосконалювати кваліфікацію, підвищувати рівень професіоналізму, відповідати вимогам ринку праці.

У Київському міжнародному університеті відбувся традиційний випуск студентів - бакалаврів та магістрів зі спеціальностей: міжнародне право, міжнародні та міжнародні економічні відносини, філологія, журналістика, аудіовізуальне мистецтво та виробництво, театральне мистецтво, фармація, право, публічне управління та адміністрування, економіка, будівництво та цивільна інженерія.

Вітаючи випускників із знаменною у їх житті подією президент КиМУ, професор Хачатурян Х.В. висловив запевнення, що «…здобуті професійні знання, прекрасне володіння англійською мовою сприятимуть успішному професійному старту, побажав випускникам не зупинятися на досягненому, адже освіта триває усе життя, як стверджує народна мудрість «Вік живи-вік учись, бути оптимістами і завжди йти до своєї мети, адже кар'єра залежить саме від власного прагнення. Україна на вас надіється, шановні випускники: Успішні українці – успішна Україна!..»

За вагомі досягнення в навчальній, науковій та громадській діяльності, формування позитивного іміджу Київського міжнародного університету кращі випускники були нагороджені дипломом і медаллю «Гордість університету» та грамотами «Кращий випускник».

З вітальним словом виступив почесний гість - Протоієрей Віталій Клос (д-р богословських наук професор, проректор Київської православної богословської академії ПЦУ), надійшли привітання від Комітету з питань науки і освіти ВР України, Інституту модернізації освіти МОН України.

Щирі побажання успіхів своїм вихованцям, натхнення у досягненні професійних перемог побажали керівники навчально наукових інститутів та факультетів при врученні дипломів. Магістр з Фармації Аліна Кратенко, виступаючи від імені всіх випускників, висловила щиросердечну подяку керівництву університету, викладачам, які на протязі всіх років навчання були наставниками, джерелом неймовірних знань і зробили величезний внесок у реалізацію їх мрій: "...Думаю, що мене підтримають всі випускники, як бакалаври, так і магістри, у які б сфери не закинуло нас життя, який би куточок земної кулі не прихистив нас, будьте певні: ми гордо пронесемо звання випускника найкращого вишу країни – Київського міжнародного університету, який дав нам освіту, знання і професію…"

Закінчилися урочистості проголошенням клятви випускника КиМУ та виконанням Гімну світового студенства «Гаудеамус».

Дорогі випускники!
Щиро вітаємо з отриманням дипломів та бажаємо впевнених
кроків на життєвому шляху!
Згадуйте з посмішкою та з теплом незабутні роки навчання,
адже, окрім найкращої освітньої підготовки, у стінах університету
ви здобули життєвий досвід і вміння самостійно приймати важливі рішення.
Не забувайте про свою Alma Mater та з гордістю промовляйте:
«Я випускник Київського міжнародного університету!»