День працівників радіо, телебачення та зв'язку

20.11.2019

День працівників радіо, телебачення та зв'язку — професійне свято України, яке відзначається щорічно 16 листопада.

Люди цієї професії не знають звичних для багатьох вихідних і свят, адже радіо- та теленовини виходять щодня, в будь-яку пору року та за будь-якої погоди. Вони роблять так, щоб у нас працювали мобільні телефони й інтернет, щоб ми були в курсі останніх подій, щоб нам було не нудно стояти в пробках та готувати вечерю.

20 листопада 2019 року в Навчально-науковому Інституту журналістики, кіно і телебачення відбувся круглий стіл серед студентів які обрали дану професію. Майбутні журналісти, оператори та кінорежисери провели дискусію на тему: «Перспективи розвитку екранних мистецтв і ЗМІ в Україні».

Організаторами та модераторами круглого столу виступили: Самойлов О.Ф. – директор ННІ, канд.істор.наук.; доцент Дерюгін В.І. – Заслужений діяч мистецтв України, заступник директора інституту; Усенко Ю.В. – завідувач кафедри аудіовізуального мистецтва і виробництва, канд.істор.наук; доцент Горенко Л.І. – доцент кафедри сценічного мистецтва, канд.мистецтвознавства.

Обговорення було жваве та плідне. Виступали як студенти так і викладачі. Єдиної думки звичайно не дійшли. Тому що її не існує. Є лише мрії та плани, які кожен з майбутніх фахівців прагне впровадити у власному медіа виробництві.