Випуск підготовчого відділення КиМУ – шлях до студентського життя

02.06.2018

2 червня 2018 року в актовій залі Київського міжнародного університету відбувся випуск 234 слухачів Підготовчого відділення, які протягом 8 місяців мали змогу не тільки відновити в пам'яті матеріал, який вони вивчали в школі, але отримати нові знання, що, без сумніву, сприятиме кращому складанню ЗНО, підготовці до вступних екзаменів в Коледж, а також ближче познайомитися зі спеціальностями КиМУ та Коледжу КиМУ, які вони обрали для свого подальшого навчання. Програма курсів включала підготовку з української мови та літератури, математики, історії України, географії, біології, хімії та творчих конкурсів.

Відкриваючи урочистості з нагоди випуску слухачів, модератор заходу – професор Рудаківська С.В. (проректор з доуніверситетської освіти КиМУ, канд.філос.наук) висловила впевненість у тому, що навчання на підготовчому відділенні дало можливість не тільки отримати додаткові знання, зробити остаточний вибір спеціальності, але й повірити у власні сили , вже відчути себе частиною студентської родини КиМУ.

Свято об'єднало викладачів, учнів, батьків і пройшло в теплій атмосфері дружби, патріотизму, взаємоповаги, любові та гармонії. Багато щирих слів на адресу випускників та їх батьків звучали від професора Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи, канд.юрид.наук), професора Некряч А.І. (проректор з наукової роботи, д-р.політ.наук); доцентів: Черкас Т.В. (заступник директора Коледжу КиМУ, канд.іст.наук), Нагачевської О.О. (директор ін-ту лінгвістики та психології, канд.філол.наук), Панфілової Ю.М. (директора юридичного інституту, канд.юрид.наук), Самойлова О.Ф. (директора ін-ту журналістики, кіно і телебачення, канд.іст.наук), Опаленко А.М. (декан економічного факультету, канд.екон.наук), професора Руденко Н.М. (завідувач кафедри будівництва та архітектури, д-р.техн.наук). Викладачі підготовчих курсів звернулись до випускників зі щирими привітаннями, побажаннями успішного складання ЗНО та вступних випробувань. Теплі слова любові та турботи пролунали від батьків, які були задоволені тими знаннями і позитивними змінами, що відбулись з їх дітьми за період навчання на курсах. Адже їх сини і доньки вирушають від школи до вищого навчального закладу. Дуже важливим для молодої людини є те, що за цей навчальний рік був зроблений усвідомлений вибір своєї майбутньої спеціальності як крок до Коледжу КиМУ та Університету, стіни якого вже стали рідними.

Незабутні враження на присутніх справили музично-хореографічні композиції, емоційні, яскраві виступи абітурієнтів - слухачів підготовчого відділення, які обрали для себе спеціальність «Сценічне мистецтво» Коледжу КиМУ (керівник – Макєєнков П.С.).

Щиро вітаємо випускників підготовчого відділення
з успішним закінченням навчального року!
Двері Коледжу та Київського міжнародного університету відкриті для тих,
хто готовий творити своє успішне майбутнє!
До зустрічі в приймальній комісії Київського міжнародного університету!