Святкування Дня працівника освіти в КиМУ!

05.10.2018

Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відзначає День працівника освіти! З нагоди свята 5 жовтня 2018 року в актовій залі КиМУ святковий настрій присутнім дарували студенти університету та Коледжу КиМУ, а також до привітань долучилися ліцеїсти.

Розпочалася святкова програма з теплих і щирих слів привітання президента університету, професора Х.В. Хачатуряна: «…Шановні колеги, щиро вітаю Вас з професійним святом! Бажаю кожному з вас здоров’я, натхнення, вдячності вихованців, родинної злагоди та добробуту, душевного спокою і гарного настрою!..»

У свою чергу студенти та ліцеїсти створили справжню атмосферу свята завдяки гармонійному поєднанню вокальних і танцювальних номерів, бездоганної гри на музичних інструментах, щирого та відвертого гумору про педагогічні будні викладачів Київського міжнародного університету. На святі пролунало багато теплих і сердечних вітань на адресу педагогічного колективу КиМУ від талановитих ведучих. Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

Дякуємо організаторам (доцент Л.Б. Ісмаїлова – керівник департаменту культурно-виховної роботи) та учасникам (Кирилюк Ольга, Грабарчук Катерина, Соколовська Анна, Кушнір Карина, Зеленський Дмитро, Пуговіца Ілля, Кулак Анна, Бабак Олександра, Торліна Анна, Бородай Дмитро, Тихонова Аріна, Халимончик Катерина, Підчук Юлія, Плюйко Софія, Лобановська Юлія, Тесленко Марина, Духан Діана, Савчук Анна, Лукина Юлія та ведучі – Караульний Нікіта, Анастасія) за феєричне, тепле емоційне та вражаюче шоу! Ви не перестаєте дивувати нас своїми талантами та різноплановістю!

Шановні викладачі!
Бажаємо творчої наснаги, успіхів і професійного зростання!
Зі святом!