«Економіка майбутнього» - лекція відомого бізнесмена Республіки Перу в КиМУ

14.11.2018

14 листопада 2018 року викладачі та студенти Київського міжнародного університету спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародні економічні відносини», «підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «фінанси, банківська справа та страхування», "економіка" стали учасниками зустрічі з представниками Консульства Республіки Перу в Києві: Особливий Аташе з економічних та торговельних питань Республіки Перу в Україні пан Хуан Олівас Корнехо та відомий у Перу і світі бізнесмен та лектор Жак Сімон Леві. Учасником зустрічі став президент КиМУ, професор Хачатурян Х.В., модератор заходу – професор Тіменко І.В. (проректор з іноземних мов). Робоча мова – англійська.

Зустріч розпочалася лекцією Жака Сімона Леві «Економіка майбутнього», у якій відомий у Перу бізнесмен поділився досвідом своєї багаторічної роботи в галузях будівництва, банківської системи та телебачення, адже на його рахунку посади генерального директора однієї із найбільших будівельних компаній Перу, управляючого директора створених ним банків Banco Latino та Banco del Nuevo Mundo, члена Ради директорів Телеканалу Frecuencia Latina, а також своїм баченням майбутнього світової економіки, зокрема, значенням сучасних технологій для майбутнього розвитку, залежність економіки від політики, а також відповів на питання студентів: які поради можна дати Україні щодо розвитку економіки, виходячи із власного досвіду; на чому ґрунтується україно-перуанське економічне співробітництво; які існують спільні проекти в україно-перуанському економічному співробітництві; якими є державні програми підтримки молоді в Перу та ін.

Наприкінці зустрічі президент КиМУ, професор Хачатурян Х.В. оголосив рішення вченої ради університету від 29 жовтня 2018 року про присвоєння Жаку Сімону Леві почесного звання “Doctor Honoris Causa Київського міжнародного університету в галузі економіки” за його внесок в розвиток світової економіки з врученням Сертифікату та мантії.