Делегація Цзянсійського університету міжнародної економіки та торгівлі (КНР) у КиМУ

18.06.2018

Співпраця в галузі освіти між Україною та КНР з кожним роком розширюється. Цьому, в великій мірі, сприяв Форум ректорів українських та китайських університетів, проведений у 2017 році і, у якому взяли участь 41 представник університетів КНР та понад 25 ректорів ВНЗ України.

Київський міжнародний університет має досвід співпраці з Нанкайським (Nankai University) та Цзинянським (Jinan University) університетами КНР. Відповідно до Угод співпраці в період з 2009 по 2014 рік біля 100 студентів КиМУ та вищевказаних китайських університетів взяли участь програмах стажування та студентського обміну.

З метою продовження міжнародного співробітництва, 18 червня 2018 року президент КиМУ, професор Хачатурян Х.В, віце-президент, професор Шумигора Л.І., проректор з іноземних мов, професор Тіменко І.В. зустрілися з делегацією (4 особи) Коледжу Цзянсійського університету міжнародної економіки та торгівлі на чолі з президентом Коледжу паном Рао Деда (Rao Deda).

За словами гостей концепція розвитку Коледжу передбачає підготовку студентів до майбутньої міжнародної економічної діяльності, участі в інвестиційних проектах, надання їм можливостей отримання додаткових знань з англійської мови та професійної додаткової підготовки за кордоном. Саме тому гості виявили зацікавленість у співпраці по підготовці фахівців з економіки, менеджменту, архітектури, філології та інформаційних технологій з Київським міжнародним університетом оскільки навчальний процес може відбуватись на англійській мові, а також є можливість отримати спеціальність перекладача англійської мови, що сьогодні приваблює китайських студентів.

Члени делегації з задоволенням ознайомились з матеріально-технічною базою університету, зокрема спеціалізованими комп'ютерними, лінгафонними і мультимедійними кабінетами, кабінетами інтерактивного навчання і технологій, синхронного перекладу, а також умовами проживання студентів у гуртожитку. Домовленості, що їх було досягнуто, зафіксовані у протоколі зустрічі.

Учасники зустрічі висловили сподівання на успішне розширення співробітництва між Київським міжнародним університетом та Цзянсійським університетом міжнародної економіки та торгівлі в найближчі роки.