Навчальна телестудія

Навчальна-виробнича телестудія – це структурний підрозділ університету, зокрема Інституту журналістики, кіно і телебачення, де здійснюється практична підготовка тележурналістів, режисерів, операторів, дикторів.

Навчальну телестудію КиМУ було створено у 2002 році. Відтоді навчальний процес у студентів, а саме його практична частина, відбувається саме тут. На базі Інституту готувалася щотижнева інформаційна програма «Освітянські новини» (17 регіональних телеканалів) та журнал «Індиго» (Перший Національний телеканал).

Нині завдяки спільним зусиллям студентів Інститут театрального мистецтва й Інститут журналістики, кіно і телебачення виходить телевізійна програма «Студентський квиток».

На студії працюють професійні редактори, оператори та відеоінженери, які допомагають студентам у реалізації їхніх творчих задумів. Адже на студії є всі умови для цього: знімальний павільйон, спеціально технічно оздоблений для проведення студійних зйомок; дві монтажні станції: лінійна й нелінійна. Зйомки проводяться на цифрових камерах у форматах miniDV та професійній - Betacam .

Студенти мають можливість зробити власні творчі роботи, курсові й дипломні роботи під керівництвом і з допомогою працівників студії і викладачів.

Завдяки таким можливостям студенти практично знайомляться з «кухнею» тележурналістики, напрацьовують навички репортерів, редакторів, телеведучих і режисерів.

Навчальна телестудія підтримує зв'язки з іншими телекомпаніями, зокрема, регіональними, з міністерствами, організаціями й закладами, які допомагають у створенні програм і пошуках тем.

Практична підготовка на телестудії дає змогу кожному студенту проявити й реалізувати себе як творчу особистість.

27 11/2021
10:00
Зустріч
10 11/2021
11:40