Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Термін навчання
  • бакалавр - 3 роки 10 місяців
Форма навчання
  • денна
  • заочна (дистанцiйна)

Випускова кафедра - кафедра міжнародних відносин та туризму.

Перелік компонент освітньо-професійної програми

Дисципліни циклу загальної підготовки:

Вибіркові дисципліни:

Освітній процес проводиться в спеціалізованих кабінетах і лабораторіях.

Після повного курсу навчання фахівець з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій

може працювати у:
  • посольствах
  • секретаріаті Верховної ради україни
  • міністерствах та відомствах україни
  • органах державної влади
  • вітчизняних й іноземних фірмах і представництвах
  • комерційних структурах, які працюють у сфері зовнішньополітичної діяльності
  • міжнародних організаціях
  • засобах масової інформації
може займати посади:
  • дипломатичного представника
  • консультанта, радника, експерта з проблем міжнародних відносин
  • керівника підрозділів зовнішньополітичної і зовнішньоекономічної діяльності
  • історика-політолога, політичного оглядача

Позааудиторна діяльність

Дипломатична вітальня, наукові гуртки і студії, проблемні групи, участь у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, участь у художніх і творчих колективах, спортивних секціях:

• науковий гурток «Сучасні тенденції в Азійсько-тихоокеанському регіоні в ХХі столітті» (керівник – доцент крупеня і.м.)
  • науковий гурток «молодий дипломат» (керівник - доцент Судак і.і.)
  • науковий гурток «Євроатлантичні перспективи україни» (керівник – професор Сокирська В.В.)
  • проблемна група «Діалог держав і культур на прикладі відносин русі зі Скандинавськими країнами» (керівник - доцент Половинська В.В.)
  • проблемна група «Сучасні міжнародні конфлікти та їх вплив на трансформацію системи міжнародних відносин» (керівник – викладач Алексанян В.і.)
  • проблемна група Сучасні міжнародні конфлікти та їх вплив на трансформацію системи міжнародних відносин (керівник - викладач Закрева В.В.)
  • проблемна група «Глобалізація та її вплив на характер і форми міжнародних відносин» (керівник – викладач курілова Ю.О.)
  • проблемна група «україна в системі сучасних міжнародних відносин та її місце в сучасному геополітичному просторі» (керівник – викладач Личак і.А.)
26 09/2020
Зустріч