Відкрита лекція Романа Шуляра

03 11/2021

Відкрита лекція Романа Шуляра

03 листопада об 11:40 в аудиторії 419 в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин КиМУ відбудеться  відкрита лекція для студентів I-IV курсів спеціальностей «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародне право», «Політологія» з випускником КиМУ, партнером провідної юридичної фірми України у сферах банківського, фінансового, корпоративного права, вирішення міжнародних спорів, M&A «Marchenko partners» Романом Шуляром на тему «M&A: угоди із злиття та поглинання компаній».

Роман Шуляр зосереджується на трансакційних практиках, очолює в компанії напрями що до злиття та поглинання компаній, корпоративні, а також банківські та фінансові угоди. Така широка спрямованість робить його незамінним у складних проєктах, пов’язаних із корпоративними та фінансовими питаннями. Клієнти, серед яких Amsterdam Trade Bank N.V., DP World, Ecosoft, EnergoGroup, LafargeHolcim, Subway, US Ex-Im Bank, and Western NIS Enterprise Fund, хвалять Романа за його добре розвинений «вертолітний погляд», притаманну уважність до важливих деталей та надзвичайні навички ведення перемовин.

Запрошуємо всіх охочих на відкриту лекцію!