Усний онлайн-журнал "Плекаємо історичну і національну пам'ять", присвячений Дню Гідності та Cвободи

НАВЧАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ УНІВЕРСИТЕТ КиМУ

Кафедра міжнародних відносин та туризму

19 листопада 2021 року о 13:15 відбудеться усний онлайн-журнал «Плекаємо історичну/національну пам'ять», присвячений Дню Гідності та Свободи, встановлений на честь початку цього дня двох знаменитих і доленосних подій у новітній історії України – Помаранчевої революції 2004 року і Революції гідності 2013 року.

Під час зустрічі будуть розглянуті питання, як починався цей день в українській та європейській історії, хто і коли започаткував відзначення його на державному рівні; переглянуті вражаючі мистецькі твори та фотоматеріали з місць подій, а також звернено увагу на традицію їх відзначення.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь!

Ідентифікатор конференції – 523 551 9519 Тетяна Пронь (зав. кафедрою міжнародних відносин та туризму, доктор історичних наук, професор)

Код доступу111111