«Українська мова ‒ мова вільних людей: листки календаря незламності та відродження української нації»


Шановні науково-педагогічні працівники та студентсько-учнівська спільното КиМУ!

     З 20-24 лютого викладачі кафедри слов’янської філології та загального мовознавства проведуть у змішаному форматі низку заходів, суголосних найвагомішим календарним вшануванням цього періоду, об’єднаних спільною темою «Українська мова ‒ мова вільних людей: листки календаря незламності та відродження української нації».  

     20 лютого«День Героїв Небесної Сотні» ‒ на знак вшанування подвигу учасників Революції гідності та увінчення пам’яті Героїв Небесної Сотні запрошуємо долучитися до заходу під назвою «Українська мова на барикадах».

     21 лютого«Міжнародний день рідної мови» ‒ запрошуємо взяти участь у науково-методичному семінарі «Роль рідної мови у формуванні людини-громадянина, згуртуванні нації й побудові держави» та круглому столі.

     22 лютого«Всесвітній день роздумів» і «Міжнародний день підтримки жертв злочинів» ‒ у контексті воєнних подій в Україні запрошує долучитися до заходів «Знаю Україну – Героїв знаю!», «Твій біль я серцем відчуваю…».

     23 лютого«Всесвітній день взаєморозуміння та миру» ‒ запрошуємо долучитися до дебатів «Взаєморозуміння по-російськи від «русского мира»» та круглого столу «Я знаю грамоту свободи – її підписують мечі!: Вe Ukrainian…».

  24 лютого«Початок російсько-української війни» ‒ запрошуємо долучитися до заходу під назвою «Рік незламності, великодухості й звитяжності українського народу».

 

До зустрічі!

11 03/2023
10:00
Зустріч