Школа архітектурно-дизайнерського розвитку (ШАДР) в КиМУ

ШКОЛА АРХІТЕКТУРНО-ДИЗАЙНЕРСЬКОГО РОЗВИТКУ (ШАДР) сприяє розвитку творчих здібностей та творчого потенціалу, здійснює практичне запровадження в методологію творчості, формує особистісні якості творців, основи взаємини з архітектурним середовищем і професійного архітектурної творчості.

У програмі "ШАДР":

• просторова колористика, просторова комбінаторика;
  • просторове моделювання, ергономіка простору;
  • архітектурна графіка, архітектурне креслення;
  • малюнок академічний, живопис, скульптура;
  • історія дизайну та архітектури, стилі, сучасна архітектура.

В процесі навчання використовуються методики, спрямовані на розвиток емоційного світу і логіки,  засоби художньої і наукової творчості, архітектурно-дизайнерські техніки.

НАПРЯМИ "ШАДР"

• МОДЕЛЮВАННЯ - створення концептуальних моделей об'єктів архітектури та арт-об'єктів (для архітектурних конкурсів та виставок);
  • АРТ-ГРАФІКА - ЖИВОПИС - освоєння технологій образотворчого творчості;
  • АКАДЕМІЧНИЙ МАЛЮНОК – освоєння технологій створення рисунку гіпсової голови, композиційного малюнку та ін.
  • АРХІТЕКТУРНИЙ МАЛЮНОК - освоєння графічних засобів зображення архітектурних об'єктів (екстер'єрних та інтер'єрних просторів);
  • АРХІТЕКТУРНЕ КРЕСЛЕННЯ – освоєння засобів площинних зображень конструкцій і будь-яких інших елементів;
  • КОМП'ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ - освоєння програм комп'ютерного моделювання архітектурних об'єктів.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

• учні ЗЗСО;
  • абітурієнти;
  • студенти коледжів та ЗВО;
  • випускники, які бажають підвищити професійну кваліфікацію.

ФОРМАТ занять - студія, майстер-клас

10 02/2021