Реєстрація на підготовчі курси

Вступники – учні 11 класів та особи, які мають середню освіту, навчаються на підготовчому відділенні  впродовж 8 місяців.

Орієнтовний розклад навчальних занять:

• англійська мова
  • українська мова
  • українська література
  • історія України / географія / хімія / біологія / математика / основи професійної майстерності відповідно до обраних спеціальностей:
    • «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»
    • «Сценічне мистецтво»
    • «Музичне мистецтво»
    • «Архітектура та містобудування»

Навчання проходить щосуботи – з 8:30 до 13:00

Вступники – учні 9 класу навчаються впродовж 8 місяців.

Орієнтовний розклад денної форми навчання:

• англійська мова
  • українська мова
  • українська література
    • «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»
    • «Сценічне мистецтво»
    • «Музичне мистецтво»
    • «Архітектура та містобудування»
    • «Стоматологія»

Навчання проходить щосуботи – з 8:30 до 13:00

Випускники підготовчого відділення (учні 11 класів та особи, які мають середню освіту) зараховуються на І курс Інституту міжнародних відносин, Інституту лінгвістики та психології, юридичного інституту, Інституту журналістики, кіно і телебачення, Інституту театрального та музичного мистецтва, медичного інституту, економічного факультету, факультету будівництва та архітектури, факультету інформаційних технологій, фармацевтичного факультету, стоматологічного факультету на пільгових умовах.

Випускники підготовчого відділення (учні 9 класів) зараховуються на І курс Фахового Коледжу КиМУ на пільгових умовах.

Випускникам підготовчого відділення надається 15% знижка в оплаті за навчання в Університеті; 10% знижка – в оплаті за навчання у Фаховому коледжі.

Для вступу на підготовче відділення необхідно надати такі документи:

• довідку із закладу загальної середньої освіти про навчання в 9-у чи 11-у класі або атестат про повну загальну середню освіту;
  • 4 кольорові фото 3х4 см;
  • заяву на ім’я президента КиМУ;
  • копію паспорта або свідоцтва про народження;
  • копію довідки про отримання ідентифікаційного коду.

Початок занять – 03 жовтня 2022 р.

Адреса: 03179, Київ, вул. Львівська, 49 (ст. м. «Житомирська»).
Довідки за тел.: +380 93 594 03 04, +380 97 594 03 04, +380 44 594 03 04.

Реєстрація на підготовчі курси
24 10/2022