Круглий стіл «Українська вишиванка: історія та традиції»

18 травня 2023 року з нагоди святкування Дня вишиванки науково-педагогічні працівники кафедри слов’янської філології та загального мовознавства в онлайн-форматі проведуть круглий стіл «Українська вишиванка: історія та традиції».

Цього року Всесвітній день вишиванки припадає на 18 травня ‒ День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, а також 18–20 травня ‒ Річниця виходу українських захисників з «Азовсталі», тому основний лейтмотив заходу ‒ «вишиванка–берегиня» як невід’ємна складова нашої культурної спадщини, що єднає українців крізь простір і час.

Щиро запрошуємо всіх науково-педагогічних працівників, студентів Університету і Фахового коледжу, а також ліцеїстів долучитися до нашого заходу.