Круглий стіл присвячений Міжнародному дню прав людини

Шановні викладачі, студенти та учні шкіл!

Запрошуємо вас взяти участь (в якості доповідача або слухача) у нашому інтерактивному круглому столі, присвяченому Міжнародному дню прав людини, який відбудеться 10 грудня 2021 року о 10:00 в онлайн і офлайн форматах.

Орієнтовні теми доповідей для доповідачей: права людини, права і обов’язки дитини, Загальна декларація прав людини, Європейський суд з прав людини та інші, пов’язані з тематикою заходу. Студенти КиМУ та учні шкіл обов’язково вказують тему виступу в гугл-формі.

Формат участі: офлайн (ауд. 419 КиМУ) і онлайн (Zoom ID: 2045916957, пароль: 111111.

Умова участі: обов’язкове заповнення гугл-форми (https://forms.gle/Res46T5jpR5uyEAe8)

Регламент виступу: 3-5 хвилин.

Модератори: Данченко Тетяна Володимирівна – проректор з навчально-виховної роботи КиМУ; Усманов Юрій Ільдарович – директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин КиМУ; Рудник Людмила Іванівна – завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КиМУ.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися!

Київський міжнародний університет – університет твоєї мрії!