Конкурс на обрання найкращого фотопортрету у стилі George Hurrell's Hollywood: Glamour Portraits

14 жовтня 2022 року до Дня народження Київського міжнародного університету в онлайн форматі (платформа Instagram, @kymu_life) відбудеться конкурс на обрання найкращого фотопортрету, зробленого у стилі короля фотографії золотої ери Голівуду George Hurrell's Hollywood: Glamour Portraits.

Ініціатор конкурсу: завідувач кафедри сценічного мистецтва Віктор Георгійович Полторацький.

Співпраця студентів кафедри аудіовізуального мистецтва та виробництва і кафедри сценічного мистецтва, які стали реалізаторами ініціативи, перевершила всі очікування! Тож запрошуємо взяти участь у голосуванні для обрання найкращого фото за Вашим смаком!