Конкурс есе до Міжнародного дня прав людини

Інститут міжнародних відносин оголошує Конкурс есе до Міжнародного дня прав людини.

Запрошуємо всіх охочих надіслати есе на тему «Як захистити і притягнути до відповідальності порушників прав людини в умовах війни в Україні?»

Учасники, роботи яких будуть визначені журі як найкращі, нагороджуються фірмовими подарунками і сертифікатами!

Незважаючи на те, що Загальна декларація прав людини була прийнята ще у 1948 році, цей документ має надзвичайно важливе історичне та юридичне значення для всього людства. У Декларації зазначені права, які від народження має кожна людина. Питання захисту прав не втрачає актуальності й сьогодні, з’являються нові виклики та загрози, особливо в умовах війни в Україні. Саме день прийняття Загальної декларації відзначається у всьому світі як Міжнародний день захисту прав людини.

• Для участі в Конкурсі необхідно надіслати оргкомітету есе до 07 грудня 2022 року (включно)
  • Участь можлива як індивідуальна, так і колективна
  • До написання робіт запрошуються учні 10-11 класів, студенти закладів вищої освіти
  • Результати будуть оголошені 09 грудня 2022 року