Семінар «Застосування інноваційних технологій в перекладі»

20.12.2021

20 грудня 2021 року за сприяння науково-педагогічного колективу кафедри іноземної філології та перекладу відбувся семінар «Застосування інноваційних технологій в перекладі».

Під час семінару студенти спеціальності 035 Філологія мали можливість дізнатися багато цікавої інформації про системне та базове програмне забезпечення, що застосовують перекладачі в своїй щоденній діяльності.

Зокрема, директор міжнародного центру «Антей» Ліпський А.В. звернув увагу студентів, що для сучасного перекладача важливим навиком є вміння користуватися програмним забезпеченням SDL Trados, системою автоматизованого перекладу, яка є єдиним робочим середовищем, що відповідає всім вимогам в галузі перекладу та дозволяє значно підвищити продуктивність та оптимізувати ефективність роботи на всіх етапах перекладу.

Випускниця КиМУ, сертифікований фахівець у сфері викладання англійської мови Лавриненко Н.Л. розповіла студентам про види мобільних додатків для перекладачів і зосередила їхню увагу на основних перевагах та недоліках їх використання.

Учасники семінару дізналися про інноваційні технології, що використовуються перекладачами в їх практичній діяльності та дають змогу готувати конкурентоспроможних фахівців з високим рівнем кваліфікації, який відповідає вимогам сучасного виробництва, з творчим мисленням та прагненням до постійного професійного вдосконалення.