ІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Коростень збирає друзів»

04.09.2021

04 вересня 2021 року в м. Коростень відбувся творчий захід «Коростень збирає друзів» за участі народних колективів Житомирщини і Київщини. Організатором свята була місцева жителька м. Коростень – Людмила Шаповал, яка зібрала найкращі зразки української вокально-інструментальної культури у день проведення гастрономічного фестивалю дерунів. Зокрема, в цей день глядачі почули на сцені вокальні номери наших викладачів та студентів: викладача кафедри музичного мистецтва, доцента, Заслуженого артиста України Дениса Васильовича Кочержука, і студенток ІІІ курсу кафедри музичного мистецтва: Пшебильську Владу і Щуцьку Анастасію.

Вітаємо вихованців кафедри музичного мистецтва з чудовими авторськими виступами!