Участь викладачів кафедри міжнародних відносин та туризму в онлайн конференції «Пандемія COVID-19 у контексті гуманітарної кризи: ситуація на Сході України та міжнародний досвід»

04.02.2021

04 лютого 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри міжнародних відносин та туризму ННІ міжнародних відносин, зокрема завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму, к.політ.н. Крупеня І.М., к.і.н., доцент Судак І.І., к.політ.н. Тараненко Г.Г., к.і.н. Мохнатюк І.О., к.і.н. Самойлов О.Ф., к.філос.н. Шарко О.В., викл. Алексанян В.І., викл. Билда А.В., завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, к.ю.н. Усманов Ю.І., а також студенти 1-4 курсу спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародне право» взяли участь у роботі онлайн-конференції на тему: «Пандемія   COVID-19 у контексті гуманітарної кризи: ситуація на Сході України та міжнародний досвід».

Організатор конференції: Посольство Суверенного Мальтійського Ордену в Україні та ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

Робоча мова заходу – англійська.

Учасники конференції:

  • Надзвичайний і Повноважний Посол Мальтійського Ордену в Україні Й.В. Антоніо Ґаззанті Пульєзе ді Котроне
  • заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко
  • голова Офісу Координаторки ООН в Україні Деніс Беседіч
  • представник Офісу ООН з координації гуманітарних питань Ігнасіо Леон Гарсія
  • представник ЮНІСЕФ Лотта Сільвандер
  • представник Міжнародного Комітету Червоного Хреста ICRC Флоранс Жіллетте.

Під час конференції Надзвичайний і Повноважний Посол Мальтійського Ордену в Україні Й.В. Антоніо Ґаззанті Пульєзе ді Котроне акцентував увагу на тому, що глобальна санітарна ситуація викликає сильне занепокоєння у всьому світі, і стає більш драматичною у контексті наявної гуманітарної кризи.

Під час заходу було обговорено епідемічну ситуацію в Україні; вплив епідемії COVID-19 на дитинство на Сході України;  основні критичні моменти та потреби, виявлені у процесі розвитку пандемії COVID-19 у районах, що постраждали від гуманітарної кризи; реалізовані заходи по боротьбі з пандемією COVID-19 в Україні; обмін досвідом між національними та міжнародними гостями.

Дякуємо за плідну співпрацю, можливість долучитися до конференції та досвід, який є важливою складовою у формуванні професійних навичок фахівців з міжнародних відносин!


11 02/2023
10:00
Зустріч