Участь у Міжнародному фестивалі відкритих архітектурних досліджень (FOPA)

20.11.2020

16-20 листопада 2020 року науково-педагогічний колектив і студенти факультету будівництва і архітектури КиМУ спільно з ЗВО-партнером – Сопотською вищою школою (Польща) - взяли участь у МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ВІДКРИТИХ АРХІТЕКТУРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ (FOPA).

Фестиваль адресований архітекторам, дизайнерам, студентам архітектури, людям, які цікавляться темою архітектури. Це були три дні зустрічей (он-лайн), під час яких учасники мали змогу познайомитися з цікавими архітекторами з найкращих офісів у їх повсякденному робочому середовищі, познайомитися з їхньою методикою проєктування, оглянути моделі, проекти, малюнки і видання Фестиваль відбувався онлайн на каналах YT та FB Architektura & Biznes, завдяки чому були представлені як польські, так і іноземні студії: Monika Arczyńska i Łukasz Pancewicz z pracowni A2P2 architecture and planning; Szymon Wojciechowski z APA Wojciechowski Architekci; Mateusz Mastalski z pracowni Henning Larsen.

08 06/2021
22 05/2021