ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКА ЛЕКЦІЯ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ІНСТИТУТУ НОТАРІАТУ В УКРАЇНІ»

23.11.2020

На запрошення та із ініціативи Навчально-наукового юридичного інституті 23 листопада 2020 р. відбулася правопросвітницька лекція на тему «Сучасні проблеми інституту нотаріату в Україні», яку провела приватний нотаріус Гончаренко Світлана Юріївна, для студентів та аспірантів юридичного інституту.

Під час лекції були розглянути питання становлення і розвитку нотаріату в Україні та світі, вимоги до осіб, що бажають стати нотаріусом чи помічником нотаріуса. Також було обговорено правила вчинення нотаріальних дій та наведено приклади з особистої практики лектора.

Лектор мотивувала студентів та аспірантів до ретельного вивчення дисципліни «Нотаріат України», – засвоїти в повному обсязі освітню програму та сформувати самостійність як особистісну рису та важливу професійну якість, сутність якої полягає в умінні систематизувати, планувати та контролювати власну діяльність.

У ході бесіди, нотаріус намагалася подати здобувачам вищої освіти важливу, і моментами складну для розуміння інформацію просто і доступно, для кращого її усвідомлення та запам’ятовування. Світлана Юріївна, поділилася своїм практичним досвідом нотаріальної діяльності, розкрила особливості доступу нотаріуса до державних реєстрів, підкреслила роль цієї професії у захисті цивільних прав та інтересів.

Тема була дуже цікавою і важливою, тому під час заходу кожен бажаючий мав можливість поставити запитання, на яке отримував ґрунтовну і змістовну відповідь нашої гості. Плануємо і надалі організовувати заходи такого типу!