Майстер-клас професора кафедри міжнародних відносин та туризму Шергіна Сергія Олександровича

10.02.2021

10 лютого 2021 року студенти 2 курсу ННІ міжнародних відносин, спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» і «Міжнародне право» прийняли участь у майстер-класі доктора політичних наук, професора Шергіна Сергія Олександровича, при участі завідувача кафедри міжнародних відносин та туризму, кандидата політичних наук Крупені Ірини Миколаївни.

Студенти прослухали лекцію на тему: «Пропедевтика політології міжнародних відносин».

Під час майстер-класу професор ділився своїм досвідом роботи у політичній та дипломатичній сферах, як правильно досліджувати проблеми міжнародних відносин, регіонального розвитку, зовнішньої політики, міжнародних комунікацій, із використанням сучасних політичних, економічних і правових теорій та концепцій, наукових методів і міждисциплінарних підходів. Також студенти-міжнародники змогли поставити ряд запитань, що безпосередньо стосуються діяльності Міністерства закордонних справ України та інших зовнішньополітичних відомств. Переважно були обговорені актуальні виклики, передусім глобалізація, що призводить до появи нових процесів в сфері міжнародних відносин.

Таким чином, студенти-міжнародники  провели фахову дискусію із проблем міжнародних відносин, зовнішньої політичної діяльності, мали дорогоцінний шанс почути людину, що досягла вершин дипломатичної служби, набула неоціненного практичного досвіду і може складати враження про професію, опираючись не лише на абстрактні поняття, а на конкретні життєві приклади.