Співпраця КиМУ в межах програми Еразмус +

15.02.2019

Київський міжнародний університет (KyIU) продовжує активно співпрацювати з Верхньосілезькою Вищою Школою Торгівлі ім. В. Корфантего (GWSH, Польща) в рамках програми Erasmus+ (КА107-2017), яка має на меті сприяння академічній мобільності студентів та наукових працівників КиМУ та GWSH для проходження навчання, тренінгових програм, програм професійного стажування, а також подальшому розвиткові спільних освітніх програм.

У період з 11 по 15 лютого 2019 року в межах цієї програми до Київського міжнародного університету завітала Тетяна Шевчук (Shevchuk Tetiana) – співробітник відділу міжнародного співробітництва GWSH. Під час даного візиту відбулися офіційні зустрічі з президентом КиМУ – професором Хачатуряном Х.В., особами, відповідальними за реалізацію програми Erasmus+ та спільних освітніх програм (віце-президентом, професором Шумигорою Л.І., проректором з іноземних мов, професором Тіменко І.В., керівником центру міжнародної академічної мобільності – доцентом Скибою О.М.), під час яких представник GWSH була ознайомлена зі структурою університету, роботою його структурних підрозділів, а також досягненнями КиМУ в сфері міжнародної співпраці. Представник Верхньосілезької Вищої Школи Торгівлі ім. В. Корфантего взяла участь у зустрічах зі студентами та науковцями КиМУ, під час яких були презентовані принципи наукових досліджень у GWSH та були визначені напрямки подальшої спільної науково-дослідної роботи з публікацією в наукових виданнях обох університетів, також обговорювався розвиток спільних освітніх програм, критерії відбору та умови участі в них.

Реалізація програми Erasmus+ у Київському міжнародному університеті, зростання мобільності студентів і викладачів, упровадження більшої кількості навчальних програм англійською мовою, урахування досвіду європейської освіти сприятиме модернізації української системи вищої освіти, підвищення її якості в підготовці фахівців нової генерації будівничих України.