Науково-практична конференція стоматологічного факультету

01.04.2019

01 квітня 2019 року в межах підготовки до XXIV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «Молодіжна політика як складова євроінтеграційного вибору України», науково-педагогічними працівниками та студентами Стоматологічного факультету Київського міжнародного університету проведено конференцію «Сучасні особливості мотивації до навчання студентів стоматологів у вищих навчальних закладах у контексті Європейського вибору України».

Учасників конференції привітали керівники Київського міжнародного університету:

• професор Некряч Анастасія Іванівна – д-р. політ. наук, проректор з наукової роботи;
  • професор Мартиненко Світлана Миколаївна – д-р. пед. наук, проректор з питань розвитку;
  • доцент Мозолюк Олена Юріївна – канд. мед. наук, доцент, декан стоматологічного факультету.

Почесними гостями на заході були:

• Заблоцький Ярослав Володимирович — д-р. мед. наук, професор, почесний президент Асоціації імплантологів України, а також Асоціації приватних стоматологів;
  • Костинський Григорій Борисович – д-р. мед. наук, професор, академік Міжнародної академії інтегративної антропології. Ярослав Володимирович у своєму виступі поділився практичним досвідом власного шляху до створення та розвитку бренду «лікаря в червоному метелику». Його професійні досягнення стали для студентів прикладом наполегливості, впевненості та відповідальності в досягненні поставлених цілей.

Актуальні питання з розвитку стоматології були представлені в доповідях студентів Стоматологічного факультету, а саме:

• Вагін Дмитро, Антонюк Артур ( студенти 4 курсу):
    «Пломбування кореневих каналів постійних зубів у дітей. Апексифікація»
    Науковий керівник: доцент Моложанов І.О. (канд.мед.наук, завідувач кафедрою стоматології).
  • Савицький Володимир, Крук Максим (студенти 4 курсу):
    «3D-технології в ортопедичній стоматології»
    Науковий керівник: доцент Мозолюк О. Ю. (канд.мед.наук, декан факультету).Буряк Владислав, Цимбалюк Марія, Бутенко Ірина (студенти 4 курсу):
    «Професійна гігієна порожнини рота»
    Науковий керівник: доцент Зволинська А.М. (канд.мед.наук, викладач кафедри стоматології).
  • Фльорко Сергій, Ткаченко Сергій (студенти 3 курсу):
    «Принципи лікування гострих та загостренних форм періодонтитів»
    Науковий керівник: доцент Яценко О.І. (канд.мед.наук, завідувач кафедри хірургічної, ортопедичної стоматології та ортодонтії).
  • Школьна Дарія (студентка 4 курсу):
    «Захворювання слизової оболонки порожнини рота. Профілактика і лікування»
    Науковий керівник: Богданова І.О. (лікар-інтерн кафедри стоматології).

Конференція була дуже продуктивною, сповнена приємними емоціями та корисними знаннями.

5 квітня 2019 року студенти факультету мали нагоду продовжити обговорення теми конференції під час круглого столу з запрошеною гостею - Юлією Шарапою (лікар-стоматолог, фахівець з фізичної реабілітації, директор стоматологічної клініки «Студія 32», м. Київ).

Метою її виступу було розкриття факторів успішності лікаря-стоматолога. Сам захід пройшов в активній формі, студенти ставити запитання гості, а найактивніші отримали можливість відвідати стоматологічну клініку «Студия 32».

Подібні зустрічі є дуже актуальними для майбутніх фахівців, оскільки дають можливість сформувати бачення особливостей спеціальності, визначення цілей та напрямків розвитку майбутнього лікаря-стоматолога.

20 04/2019
16 04/2019