ХХІV науково-практична конференція «Європейський вибір України у контексті світових політичних процесів»

14.03.2019

14 березня 2019 року в Київському міжнародному університеті відбулась XXIV Міжнародна науково-практична конференція «Європейський вибір України у контексті світових політичних процесів», учасниками якої стали науково-педагогічні працівники Університету, Коледжу, Ліцею КиМУ, аспіранти, за участю Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя.

Організатор – науковий відділ, керівник – професор Некряч А.І., проректор з наукової роботи, д.політ.наук, академік Української політичної академії наук.

У пленарному засіданні конференції взяли участь почесні гості: Хюг Мінгареллі – Голова Представництва ЄС в Україні; Олів'є Ведрін – керівник Аналітичного центру «Континентальний університет» (Франція); Ірина Іванків – Національний радник з питань верховенства права Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні; Мироненко П.В. – президент Академії політичних наук, д.політ.наук; Зарубінський О.О. – український політик і громадський діяч, професор політології, директор консалтингової компанії; Барановський Ф.В. – професор, д.політ.наук Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя; Пархоменко В.В. – професор, канд. екон.наук Національної академії статистики, обліку та аудиту.

У своєму вітанні учасникам конференції професор Некряч А.І. відмітила, що науковий інтерес до питання євроінтеграційних процесів та вплив їх на українське суспільство не згасає, Європейська інтеграція України до ЄС виступає як окремий елемент зовнішньополітичної діяльності нашої держави, тому аналіз її кроків у цьому напрямі стає актуальним та цікавим як об’єкт наукового дослідження. Анастасія Іванівна оголосила наказ про нагородження грамотами 18 науковців університету за вагомі наукові дослідження, високу публікаційну активність та залучення студентської молоді до наукових досліджень, які вручила професор Данченко Т.В. (проректор з навчально-виховної роботи).

У своїх виступах почесні гості - Хюг Мінгареллі, Левківський К.М., Ведрін, Зарубінський О.О., Мироненко П.В., Ільницький М.С., Барановський Ф.В., Пархоменко В.В., оцінюючи реальний стан справ щодо євроінтеграційних прагнень України, акцентували увагу на соціально-економічних досягненнях України за останні 4 роки, але більше аналізували саме існуючі в нашій країні проблеми, від вирішення яких залежить вступ України до ЄС: ліквідація корупції, забезпечення безпеки бізнесу і прав інвесторів, підвищення якості продукції до рівня європейських стандартів, ліквідація тінізації економіки, а також існуючі проблеми в залученні молодих фав освітянській галузі.

Модератор конференції професор Некряч А.І. інформувала про привітання учасникам конференції, які надійшли від Комітету з питань науки і освіти ВР України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, університетів – партнерів, зокрема Кабульського політехнічного університету (Афганістан), Сопотської Вищої Школи (Польща) та Університету в Домбові Гурнічей (Польща).

Пленарному засіданню конференції передувала робота науковців у 13 секціях та 4-х підсекціях, у яких взяли участь 174 науковці. Інформацію про підсумки та аналіз роботи секційних засідань конференції, з презентаційним супроводом, на пленарному засіданні доцент Кіслов Д.В. - д-р. наук з державного управління.

Конференція закінчилася прийняттям резолюції. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому збірнику «Молодий будівничий України».


11 02/2023
10:00
Зустріч