Центр інформаційних систем і технологій

Центр інформаційних систем і технологій КиМУ

ЦІСТ є спеціалізованим інформаційно-аналітичним підрозділом, який здійснює облік і сервісне обслуговування комп’ютерної техніки, а також забезпечує розвиток ІТ-інфраструктури Університету.

До складу ЦІСТ входять:

• Адміністративно-технічний відділ, де знаходяться серверні потужності Університету і приймаються заявки на поточний ремонт комп’ютерів і принтерів, заправку картриджів, використання презентаційного обладнання (мультимедійних проекторів, екранів та ноутбуків) для проведення лекцій або семінарів і де завжди можна отримати консультацію з будь-яких питань у галузі інформаційних технологій.
  • Комп’ютерні класи для проведення занять, об’єднані у локальну мережу з постійним доступом до мережі Інтернет, а також великий комп’ютерний клас для самостійної роботи студентів, розташований для зручності у читальній залі.
  • Лабораторії програмного забезпечення інформаційних систем – спеціалізовані навчально-технічні підрозділи для розробки програмного забезпечення студентами спеціальностей «комп’ютерні науки» та «програмна інженерія».
  • Презентаційні кабінети, обладнані сучасною презентаційною технікою (ноутбуками, мультимедійними проекторами та екранами).
22 06/2019
24 05/2019