Принципи академічного партнерства в умовах воєнного часу

17.03.2023

У контексті  XXVIII Міжнародної науково-практичної конференції  «Сучасні тенденції розвитку вищої освіти та академічного партнерства в умовах воєнного часу» 17 березня 2023 року відбулося засідання секції «Принципи академічного партнерства в умовах воєнного часу».

Модератор: Малюта Ольга Володимирівна, к.і.н., доц.., завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму КиМУ.

У засіданні секції взяли участь: д. політ. н. проф., проф. кафедри міжнародних відносин та туризму Шергін С.О., к. політ.н. доц. кафедри міжнародних відносин та туризму Крупеня І.М., к.і.н., доц., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму Мохнатюк І.О., к.е.н., доц., доц. кафедри міжнародних відносин та туризму Глівінська Ю.В., к.ф.н., доц. кафедри психології та педагогіки КиМУ Шарко О.В., викл. кафедри міжнародних відносин та туризму Здольник Б.О., Порплиця Н.Б., аспірант КиМУ Діденко О.В.

На секційному засіданні обговорювали доповіді учасників, присвячені тематичним питанням: Європа «різних швидкостей» і національний суверенітет; міжнародний досвід в інтернаціоналізації вищої освіти; освіта як чинник соціально-економічного розвитку держави; методи боротьби  з плагіатом у вищій школі; сучасні тенденції дуальної форми здобуття освіти у ЄС, розвиток вищої освіти України в контексті її функціонування в європейському просторі вищої освіти, використання мисленнєвих експериментів у процесів викладання філософії; проблеми та перспективи реалізації державної стратегії регіонального розвитку України в умовах війни.

Учасники засідання секції відзначили важливість налагодження академічного партнерства, звернули увагу на потребу адаптувати в умовах війни освітні та наукові практики в навчальний процес.


11 03/2023
10:00
Зустріч