Звітна конференція аспірантів третього року навчання за результатами педагогічної практики

08.12.2022

08 грудня 2022 року відбулася звітна конференція за результатами педагогічної практики здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти третього року навчання за спеціальностями 081 Право та 015 Професійна освіта за участю:  д.пед.н., професора, проректора з науково-педагогічної діяльності Мартиненко С.М., к.юрид.н., доцента, завідувача кафедри публічноправових дисциплін Бісюк О.С., к.істор.н., доцента завідувача відділом аспірантури Мохнатюка І.О., доцента Кулакевич Т.В. та методиста Панасюк А.С. кафедри психології та педагогіки Панасюк А.С., методиста відділу аспірантури  Кобзан О.Б.

У процесі практики здобувачі вищої освіти тримали постійний зв’язок із викладачами-керівниками за допомогою використання веб-ресурсів. Щодня виконували завдання, передбачені програмою практики, надсилали їх на перевірку, вчасно оформили всі необхідні звітні документи.

Під час звітної конференції аспіранти оприлюднили основні результати проходження педагогічної практики, звернули увагу на досягнення та труднощі. Михайло Швець і Олексій Діденко відзначили особливості проходження практики в умовах дистанційного навчання, а саме  важливості встановлення позитивного психоемоційного стану зі студентами під час проведення навчальних занять.

Здобувачі поділилися своїми враженнями та висловили побажання щодо можливостей вдосконалення змістово-технологічного наповнення робочої програми педагогічної практики, зробили висновок про те, що навіть в умовах воєнного стану практика є необхідною і цікавою складовою освітньої програми.