Вебінар «Міжнародні злочини: як притягти винних до відповідальності в умовах війни в Україні?»

25.10.2022

25 жовтня 2022 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин для студентів ІІІ-IV курсів спеціальностей «Міжнародне право», «Міжнародні відносини», «Право», а також для учнів шкіл-партнерів КиМУ відбувся вебінар на тему «Міжнародні злочини: як притягти винних до відповідальності в умовах війни в Україні?».

Спікери заходу: Роман Мартиновський – адвокат, засновник Регіонального центру прав людини, член Міжвідомчої комісії з питань застосування та реалізації норм МГП в Україні; Юрій Усманов  – кандидат юридичних наук, директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин КиМУ.

Під час вебінару доповідачі розкрили питання історії запровадження міжнародних злочинів, їхніх видів і ознак, а також особливостей притягнення винних осіб до індивідуальної міжнародної відповідальності за такий злочин як у Міжнародному кримінальному суді, так і в межах національної юрисдикції України. Розкриття цих тем відбулося в контексті екстраполяції правових положень міжнародного кримінального права на численні порушення РФ, її військово-політичного керівництва, військових норм міжнародного права, кримінального законодавства України в умовах міжнародного збройного конфлікту.

Щиро дякуємо запрошеному гостю – адвокату Роману Мартиновському і директору ННІ міжнародних відносин Юрію Усманову за цікавий і актуальний в сьогоднішніх умовах війни вебінар. Дякуємо також нашим школам-партнерам м. Києва, зокрема СЗШ №235 імені В’ячеслава Чорновола, Ліцею міжнародних відносин №51, СЗШ №94 за участь у заході.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у наступних вебінарах!