Організаційні збори з аспірантами першого року навчання (доктор філософії за спеціальністю 015 «Професійна освіта») (онлайн)

18.10.2022

18 жовтня 2022 року о 16.00 відбулися  організаційні збори з аспірантами першого року навчання (доктор філософії за спеціальністю 015 «Професійна освіта»

Під час зустрічі було обговорено організаційні питання, особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, затвердження тем дисертаційного  дослідження, заповнення та специфіку виконання індивідуального плану аспіранта, а також звітної документації.

Особливе зацікавлення та жваве обговорення викликали проблеми, пов’язані з прикладними дослідженнями, що стосуються дотичності наукової сфери керівника дисертаційного дослідження.

У вебінарі взяли участь проректор з науково-педагогічної діяльності Мартиненко С.М., завідувач відділом аспірантури Мохнатюк І.О., завідувач кафедри психології та педагогіки Борейчук І.О., провідні викладачі кафедри. Зустріч пройшла у науково-інформаційному діалозі та доброзичливій атмосфері.