Майстер-клас на тему: «Соціальні зв’язки у сучасному суспільстві»

28.09.2022

28 вересня 2022 року для студентів І-го курсу економічного факультету пройшов майстер-клас на тему: «Соціальні зв’язки у сучасному суспільстві».

Модератори: професор, завідувач кафедри економіки, підприємництва, менеджменту Ольга Юріївна Могилевська; студент ІІ-го курсу магістратури спеціальності «Міжнародні економічні відносини»» Олексій Васильович Цубера.

Завдання зустрічі – формування комфортного внутрішнього середовища для гармонійної взаємодії із зовнішнім світом у майбутній професійній діяльності з залученням сучасних технологій соціалізації суспільства.

Присутнім було безмежно цікаво та приємно спілкуватися з Олексієм, вони ставили багато запитань і навіть не помітили, як завершився час. Наприкінці майстер-класу студенти подякували гостю за корисні знання та слушні поради.