ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ МАГІСТР!!!

23.05.2022

В зв’язку з введенням  в Україні воєнного стану вступні випробування до магістратури (ЄВІ/ЄФВВ) скасовано (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2157-20#Text).

Натомість відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році  майбутні магістри проходитимуть такі випробування:

  • магістерський комплексний тест (далі-МКТ) ー для вступу за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»;
  • магістерський тест навчальної компетентності (далі-МТНК) ー для вступу за спеціальностями 053 «Психологія», 052 «Політологія»,  061 «Журналістика», 073 «Менеджмент», 281 «Публічне управління та адміністрування», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та  292 «Міжнародні економічні відносини».

Зареєструватися для проходження МТНК та МКТ потенційні магістри зможуть з 27 червня до 18 липня включно, звернувшись до приймальної комісії Київського міжнародного університету.

Вступники мають подати  наступні документи:

  • Документ, що посвідчує особу (оригінал та копія)
  • Облікова картка платника податків (оригінал та копія)
  • Довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти)
  • Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках)
  • Фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (2 шт 3х4)

Реєстрація здійснюється за адресою вул. Львівська, 49, приймальна комісія КиМУ або дистанційно листом на електронну пошту pk@kymu.edu.ua

Додаткову консультацію можна отримати за номерами телефонів 093-594-03-04; 097-594-03-04.

Бажаємо успіхів!